Продовжується тиждень безпеки життєдіяльності дитини.

Вихованці дошкільного підрозділу Пришибського ліцею продовжують тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Діти сьогодні працювали за темою:” Здорова дитина- щаслива родина”, формували свідоме ставлення до здорового способу життя. Виховували культурно- гігієнічні навички, та вміння орієнтуватися в тому, що корисно, а що шкідливо для організму.

Сьогодні пройшов третій день тижня безпеки життєдіяльності дітей. Вихованці різновікової групи (середній та старший вік) займалися по темі: Дитина і гра. Мінна безпека. Діти передивилися презентацію про небезпечні предмети та знахідки; пограли в дидактичну гру «Небезпечні предмети» та переглянули два мультфільма до цієї теми.

На годині спілкування учні 4 класу ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити знання дорожніх знаків, навчити розрізняти «дозволяючі» та «запобігаючі» знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.
Безпека дорожнього руху- це збережені людські життя.